Kontaktinfo

Sähkölehto OÜ

Valukoja 8/2

11415 Tallinn

Estonia

+372 590 61116

office@sahkolehto.fi

Töötajad

Johan Talihärm, Sales estonia
Johan Talihärm

Müügijuht, Eesti

+372 590 61116

johan.taliharm@sahkolehto.fi

Kimmo Ilves

Müük ja tehniline tugi

+358 977 464 225

+358 504 683 253

kimmo.ilves@sahkolehto.fi

Juuso Lehto

Müük ja tehniline tugi

+358 977 464 234

+358 400 131 348

juuso.lehto@sahkolehto.fi

Kuva Tuomas Hietaniemestä
Tuomas Hietaniemi

Müük ja tehniline tugi

+358 977 464 230

+358 505 760 027

tuomas.hietaniemi@sahkolehto.fi

Kuva Jyri Lehtosesta
Jyri Lehtonen

Müük ja tehniline tugi

+358 977 464 228

+358 505 544 556

jyri.lehtonen@sahkolehto.fi

Kuva Elias Ruohomäestä
Elias Ruohomäki

Müük ja tehniline tugi

+358 977 464 233

+358 469 232 223

elias.ruohomaki@sahkolehto.fi

miikka laukkanen jarruvastus opas Frizlen
Miikka Laukkanen

Müük ja tehniline tugi

+358 405 114 135

miikka.laukkanen@sahkolehto.fi

Jaana Kuokkanen

Kontroi juhataja

+358 977 464 220

jaana.kuokkanen@sahkolehto.fi

Pirjo Leppänen

Müügiassistent

+358 977 464 221

pirjo.leppanen@sahkolehto.fi

Janne Ronkainen

Tellimine ja tarnimine

+358 977 464 229

janne.ronkainen@sahkolehto.fi

Risto Keponen

Juhatuse esimees

+358 400 433 680

risto.keponen@sahkolehto.fi

Johan Talihärm, Sales estonia
Johan Talihärm

Müügijuht, Eesti

+372 590 61116

johan.taliharm@sahkolehto.fi

Kimmo Ilves

Müük ja tehniline tugi

+358 977 464 225

+358 504 683 253

kimmo.ilves@sahkolehto.fi

Juuso Lehto

Müük ja tehniline tugi

+358 977 464 234

+358 400 131 348

juuso.lehto@sahkolehto.fi

Kuva Tuomas Hietaniemestä
Tuomas Hietaniemi

Müük ja tehniline tugi

+358 977 464 230

+358 505 760 027

tuomas.hietaniemi@sahkolehto.fi

Kuva Jyri Lehtosesta
Jyri Lehtonen

Müük ja tehniline tugi

+358 977 464 228

+358 505 544 556

jyri.lehtonen@sahkolehto.fi

Kuva Elias Ruohomäestä
Elias Ruohomäki

Müük ja tehniline tugi

+358 977 464 233

+358 469 232 223

elias.ruohomaki@sahkolehto.fi

miikka laukkanen jarruvastus opas Frizlen
Miikka Laukkanen

Müük ja tehniline tugi

+358 405 114 135

miikka.laukkanen@sahkolehto.fi

Johan Talihärm, Sales estonia
Johan Talihärm

Müügijuht, Eesti

+372 590 61116

johan.taliharm@sahkolehto.fi

Juuso Lehto

Müük ja tehniline tugi

+358 977 464 234

+358 400 131 348

juuso.lehto@sahkolehto.fi

miikka laukkanen jarruvastus opas Frizlen
Miikka Laukkanen

Müük ja tehniline tugi

+358 405 114 135

miikka.laukkanen@sahkolehto.fi

Jaana Kuokkanen

Kontroi juhataja

+358 977 464 220

jaana.kuokkanen@sahkolehto.fi

Pirjo Leppänen

Müügiassistent

+358 977 464 221

pirjo.leppanen@sahkolehto.fi

Janne Ronkainen

Tellimine ja tarnimine

+358 977 464 229

janne.ronkainen@sahkolehto.fi

Ota yhteyttä

Võtke ühendust